Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kickstarter: Zbiórka pieniędzy na The Long Dark zakończona powodzeniem

Znani aktorzy użyczą głosów.

Zbiórka pieniędzy na thriller The Long Dark zakończyła się wczoraj powodzeniem. Gra o sztuce przetrwania w mroźnych warunkach Ameryki Północnej zebrała na Kickstarterze 256 tys. dolarów kanadyjskich, przekraczając założenia na poziomie 200 tys.

Twórcy produkcji zdołali przekonać do współpracy kilku słynnych aktorów, którzy podłożą głosy pod poszczególne postacie. Usłyszymy między innymi Jennifer Hale (komandor Shepard), Davida Haytera (Solid Snake) i Eliasa Toufexisa (Adam Jensen w Deus Ex: Human Revolution).

Udało się odblokować kilka celów dodatkowych. Wspierający produkcję otrzymają cyfrowy komiks, a sama gra dostanie rozbudowaną oprawę muzyczną.

Pierwszy epizod The Long Dark ukaże się jesienią przyszłego roku na PC, Maca i Linux, także ze wsparciem dla Oculus Rift. Opowie historię pilota Williama Mackenziego, który zostaje uwięziony w dziczy po geomagnetycznej katastrofie, która zrujnowała niemal całą technologię w Stanach Zjednoczonych. Rozgrywka stawia na eksplorację, pozyskiwanie surowców i - co najważniejsze - stawianie czoła licznym przeciwnościom losu, choć bezpośrednia walka będzie ostatecznością. Twórcy przewidują nawet wybory moralne i ich konsekwencje, wpływające na fabułę kolejnych odcinków.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły