Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Aktorka Jennifer Hale z Mass Effect użyczy głosu w The Long Dark

Komandor Shepard powraca?

Aktorka Jennifer Hale użyczy głosu w thrillerze The Long Dark, tworzonym przez niezależne studio Hinterland z Kanady.

Hale najlepiej znana jest z głosu podłożonego w serii Mass Effect, gdzie wcielała się w żeńską wersję komandora Sheparda. Ostatnio wystąpiła także w BioShock Infinite, jako Rosalind Lutece. Projekt The Long Dark znajduje się obecnie na Kickstarterze, gdzie potrzebuje jeszcze 30 tys. dol. kanadyjskich do osiągniecia celu.

„Rozmawialiśmy sporo o silnych, brodatych mężczyznach, takich jak pilot Will Mackenzie, który musi poradzić sobie w świecie zrujnowanym katastrofą, bez urządzeń elektrycznych” - napisali twórcy w najnowszej aktualizacji.

„Ale równie silne i wytrwałe są kobiety, podbijające nowy świat. Jennifer Hale jest uosobieniem tej siły. Uprawia wspinaczkę, jeździ na nartach, jest też certyfikowanym ratownikiem, spędza mnóstwo czasu na dworze. Zajmuje się nawet ratowaniem koni przed pożarami łąk.”

„Jesteśmy bardzo podekscytowani, że niezrównany talent Jennifer wspomoże także The Long Dark. Nie możemy się już doczekać, by opublikować więcej informacji na temat kreowanej przez nią bohaterki, która odegra kluczową rolę w naszej historii.”

Pierwszy epizod gry opowie historię wspomnianego pilota Williama Mackenziego, który zostaje uwięziony w dziczy po geomagnetycznej katastrofie, która zrujnowała niemal całą technologię w Stanach Zjednoczonych. Rozgrywka stawia na eksplorację, pozyskiwanie surowców i - co najważniejsze - stawianie czoła licznym przeciwnościom losu, choć bezpośrednia walka będzie ostatecznością. Twórcy przewidują nawet wybory moralne i ich konsekwencje, wpływające na fabułę kolejnych odcinków.

Wcześniej w tym tygodniu Hinterland opublikowało pierwszy film z rozgrywki, z narracją współzałożyciela studia, Raphaela van Lieropa. Nagranie przestawia trudy przetrwania w mroźnej dziczy, walkę z dzikimi zwierzętami, głodem i innymi ocalałymi.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły