Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

David Hayter użyczy głosu w The Long Dark

Kolejny znany aktor w niezależnej produkcji.

Davida Haytera, znanego najlepiej jako głos Snake'a w serii Metal Gear Solid, usłyszymy także w niezależnym thrillerze The Long Dark od studia Hinterland.

Aktor jest kolejną znaną postacią zaangażowaną w projekt. W ubiegły piątek informowaliśmy, że swojego głosu użyczy także Jennifer Hale, czyli żeński głos komandora Sheparda z serii Mass Effect.

Hayer, zastąpiony ostatnio w roli Snake'a przez Kiefera Sunderlanda, to także uznany scenarzysta, ze skryptami „X-Men”, „X-Men 2”, „Watchmen. Strażnicy” w dorobku.

Pierwszy epizod The Long Dark opowie historię pilota Williama Mackenziego - w tej roli właśnie Hayter - który zostaje uwięziony w dziczy po geomagnetycznej katastrofie, która zrujnowała niemal całą technologię w Stanach Zjednoczonych. Rozgrywka stawia na eksplorację, pozyskiwanie surowców i - co najważniejsze - stawianie czoła licznym przeciwnościom losu, choć bezpośrednia walka będzie ostatecznością. Twórcy przewidują nawet wybory moralne i ich konsekwencje, wpływające na fabułę kolejnych odcinków.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze