Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kampania Modern Warfare 2 jest zbyt trudna - skarżą się gracze

Call of Duty w stylu soulslike.

Kampania Call of Duty: Modern Warfare 2 jest sporym wyzwaniem - nie tylko na najwyższym poziomie trudności.

Choć tytuł zadebiutuje oficjalnie dopiero 28 października, gracze, którzy zakupili go w przedsprzedaży, mogą cieszyć się kampanią singleplayer już od wczoraj. Okazuje się jednak, że dla wielu jest ona nie zabawą, lecz udręką. Wszystko przez rzekomo zawyżony poziom trudności, który skutecznie zabija radość z gry.

Weteran zajął mi około 7,5 godziny. Niesamowita kampania. 107 śmierci” - czytamy we wpisie jednego z użytkowników Reddita, który rozbudził wśród graczy dyskusje o kampanii.

Nie wierzę, że twórcy CoD-a wciąż nie wymyślili sposobu, by wysoki poziom trudności mógł jednocześnie sprawiać radość z gry. Gram aktualnie na poziomie Weterana dla trofeum i co chwilę mam ochotę wyrwać sobie włosy z głowy” - pisze jeden z internautów.

Nie jestem gotowy grać na Realiźmie, Weteran był wystarczająco trudny” - dodaje kolejny. „Skończyłem Weterana w 8,5 godziny. Mój Boże, ci opancerzeni przeciwnicy są nie do zniesienia” - czytamy w innym komentarzu.

Gracze skarżą się przede wszystkim na przeciwników, którzy odznaczają się nie tylko bezbłędną precyzją i refleksem, ale też niesamowitą inteligencją i umiejętnością przewidywania naszych działań. Jeden z komentujących podsumował grę tytułem „najbardziej niezbalansowanej rozgrywki w całej historii Call of Duty”.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze