Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Jutro premiera kolejnego pakietu DLC do Batman: Arkham Knight

Czwórka wrogów.

Studio Rocksteady ujawniło w nowym dzienniku deweloperskim, że już jutro wyda swoje ostatnie DLC do gry akcji Batman: Arkham Knight, zatytułowane Season of Infamy.

Pakiet obejmuje kilka nowych misji do wykonania, w których jako Batman zmierzymy się z Killer Crokiem, Mister Freeze, Szalonym Kapelusznikiem oraz Ra's Al Ghulem.

Do tego nowy strój dla głównego bohatera, wzorowany na kostiumie Christian Bale'a z filmu „Mroczny rycerz” z 2008 roku, a także batmobil z Batman: Arkham Asylum.

Do tego zestaw wyzwań w rzeczywistości wirtualnej. Season of Infamy będzie ostatnim elementem udostępnianym bez dodatkowych opłat w ramach przepustki sezonowej.

Tym samym studio Rocksteady żegna się z przygodami Batmana, zapoczątkowanymi w 2009 roku za pomocą Arkham Asylum. W 9:15 w poniższym materiale nie pada jednoznaczne zaprzeczenie, że firma nie powróci już do tej licencji, ale to zapewne tylko żart.

Z drugiej strony - Rocksteady należy od 2010 roku Warner Bros. Interactive Entertainment i być może nie będzie miało zbyt wiele do powiedzenia w tej sprawie.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze