Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Jeremy Irons dołącza do obsady filmu „Assassin's Creed”

Jest też Brendan Gleeson.

Doświadczeni i zasłużeni aktorzy - Jeremy Irons i Brendan Gleeson - dołączyli do obsady filmu „Assassin's Creed”, powstającego na bazie popularnej serii gier.

Jak donosi serwis Deadline, ten drugi zagra ojca bohatera (w tej roli Michael Fassbender), a Irons zostanie ojcem głównej postaci kobiecej (Marion Cotillard).

Irons otrzymał Oscara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego w filmie „Druga prawda” z 1990 roku. Brendana Gleesona kojarzyć można z roli Alastora „Szalonoki” Moody 'ego z cyklu „Harry Potter” lub też ze świetnej komedii „The Guard”.

Obsada produkcji nadzorowanej przez Ubisoft wygląda więc całkiem bogato jak na adaptację gry wideo - gatunek ten nie słynie niestety z wysokiej jakości.

Assassin's Creed to jednak ponad 91 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie, więc nic dziwnego, że wytwórnia New Regency nie szczędzi środków. Reżyserem jest Justin Kurzel („Macbeth”, „The Turning”).

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze