Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gran Turismo 7 - zmniejszanie PO: jak dostosować moc

Jak zmienić PO samochodu na mniejsze.

Skrót PO w Gran Turismo 7 oznacza poziom osiągów. Jest to - oddzielna od mocy pojazdu - wartość, która wyznacza ogólny poziom tego, jak dobre jest dane auto.

Wiele zawodów ma ograniczenia lub konkretne wymogi dotyczące PO. Możesz na przykład trafić na mistrzostwa, w których wartość PO nie może przekraczać poziomu PO 700. Co jeśli twoje ulubione auto przekracza ten poziom? Możesz zmniejszyć PO tego samochodu.

Konieczny jest tylko zakup komputera pokładowego w sklepie tuningowym. Kiedy to zrobisz, przed zawodami musisz wejść w ustawienia zaawansowane (1) pojazdu.

Następnie, po prawej stronie ekranu ustawień, który tylko wygląda przytłaczająco, przejdź do pola ECU i wybierz dostosowywanie mocy (2). Następnie możesz przesuwać analogiem wskaźnik od prawej do lewej strony, by zmniejszać moc (wartości od 100 w dół, gdzie 100 to domyślna, maksymalna wartość).

Po ustaleniu poziomu mocy, wciśnij X, by zatwierdzić wybór, a później kółkiem wróć do ekranu zawodów. Zobaczysz, że poziom PO auta się zmniejszył.

Następnie: Gran Turismo 7 - jaki pierwszy samochód wybrać

Spis treści: Gran Turismo 7 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Gran Turismo 7 - najlepsze ustawienia i asysty

O autorze
Komentarze