Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gran Turismo 7 i Bulgari łączą siły. Będzie nowe auto i zegarek

Nietypowa współpraca.

Studio Polyphony Digital przyzwyczaiło nas do częstej współpracy z przeróżnymi markami, jednak dotąd były to głównie firmy zajmujące się projektowaniem i produkcją samochodów. Tym razem jednak twórcy Gran Turismo 7 skłonili się w stronę świata mody.

Twórcy Gran Turismo 7 ogłosili współpracę z włoskim domem mody Bulgari, ale obecnie zdradza to jedynie dość tajemniczy i krótki teaser, na którym nie widać zbyt wiele poza zarysami prototypowego auta oraz kilkoma elementami nadchodzącego zegarka. Lakoniczny opis filmu potwierdza to, co widać na filmie, a więc nowy samochód z serii Vision GT oraz nowy gadżet.

Według teasera, pełne ogłoszenie nastąpi 3 grudnia. Do tego czasu pozostają spekulacje, jednak wygląda na to, że projektanci Bulgari opracują auto koncepcyjne z serii Vision Gran Turismo, które trafi do gry w jednej z nadchodzących aktualizacji. Ponadto opis filmu zdradza, że obie firmy przygotują wspólnie linię zegarków pod nazwą BVLGARI Aluminium x Gran Turismo Special Edition.

Niestety na razie nie wiemy nic więcej, więc na konkrety musimy poczekać jeszcze kilka dni. Warto też wspomnieć, że Polyphony Digital ma w planach jeszcze jedno ogłoszenie, które dotyczy koreańskiej marki Genesis. W tym wypadku powinniśmy liczyć wyłącznie na zapowiedź nowego auta koncepcyjnego z serii Vision GT. Szczegóły zostaną ujawnione 2 grudnia.

Twórcy Gran Turismo 7 nie spoczywają na laurach. Przede wszystkim przygotowali oni ogromną aktualizację, która trafiła do graczy na początku listopada. Wcześniej w kinach zadebiutował film „Gran Turismo”, a teraz szykuje się sporo ciekawych atrakcji związanych z flagowymi wyścigami PlayStation. Trzeba przyznać, że Polyphony Digital wie, jak dbać o swoich fanów.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Gran Turismo 7

PS4, PS5

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze