Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gwiazda „The Last of Us” reklamuje Gran Turismo 7

Ćwiczy do egzaminu na prawo jazdy.

Sony postanowiło w zabawny sposób zareklamować Gran Turismo 7 na PS VR2. W spocie zobaczymy odtwórczynię roli Ellie w serialu „The Last of Us”, która przygotowuje się do egzaminu na prawo jazdy.

Do piątego egzaminu na prawo jazdy, jeśli mamy być precyzyjni. Bella Ramsey wpada na pomysł, by po czterech oblanych testach podszlifować swoje umiejętności w Gran Turismo 7 na PS VR2. Aktorka wybiera małego Fiata i rusza na wirtualny tor. „W końcu to jak jazda prawdziwym samochodem” - stwierdza w reklamie Bella.

Chwilę później akcja przenosi się do samochodu po oblanym egzaminie. Gwiazda „The Last of Us” nie zaliczyła testu, ponieważ jechała 80 mph przy ograniczeniu do 30 mph, ale najwyraźniej robiła to na tyle profesjonalnie, że egzaminator poprosił ją o lekcje jazdy. Bella stawia jeden warunek - test musi zostać uznany za zdany. „Tylko nie mów rodzicom” - puentuje egzaminator.

Trzeba przyznać, że reklama jest całkiem pomysłowa, a wystąpienie gwiazdy znanej z ekranizacji innego przeboju Sony wypada całkiem naturalnie. Komentujący film na YouTube wydają się zadowoleni i generalnie rozbawieni, choć nie brak też głosów, że „to przecież nielegalne” oraz opinii osób, które „zrobiłyby tę reklamę lepiej”.

Najciekawsze są jednak pomysły graczy, którzy chcieliby dalszego pogłębienia współpracy między markami Gran Turismo i The Last of Us - choćby przez dodanie do gry klikaczy, których „można by rozjeżdżać”. Gran Turismo 7 otrzymało niedawno darmową aktualizację, po której można ścigać się w wirtualnej rzeczywistości dzięki nowym goglom PS VR2.


Dlaczego warto sięgnąć po „Legendy gier wideo”?

Dzięki książce poznasz największych twórców gier wideo w historii, a przy okazji dowiesz się, jak wielki był ich wpływ na wszystkie kolejne gry, również dzisiejsze hity, w które grasz na co dzień.

Pobierz darmowy fragment i zamów książkę „Legendy gier wideo” w przedsprzedaży »

Kto pierwszy poruszył postacią na ekranie, jak narodziły się komputerowe RPG-i, dlaczego grom tak blisko do filmów, kto wymyślił otwarte światy, jak narodziły się strzelanki czy wreszcie, który znany twórca poleciał w kosmos jako drugi cywil w historii.

Dowiedz się więcej teraz »

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Gran Turismo 7

PS4, PS5

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.
Komentarze