Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gracz No Man's Sky stworzył portret producenta gry na planecie

Dzieło widać z kosmosu.

Jeden z miłośników No Man's Sky wybudował na powierzchni planety monument przedstawiający producenta gry i założyciela studia Hello Games - Seana Murray'a. Dzieło może podziwiać każdy - widać je nawet w górnych warstwach atmosfery.

Roland Oberheim użył precyzyjnie rozmieszczonych paneli podłogowych, czyli jednego z elementów rozwiniętego narzędzia do budowania. Do stworzenia portretu potrzebował 1850 płytek.

Dzięki systemowi szybkiej podróży, każdy posiadacz gry może zobaczyć podobiznę Seana Murray'a na własne oczy. Wystarczy znaleźć portal, aktywować go i wprowadzić odpowiednią kombinację symboli.

Widok z daleka

Dzieło przyciągnęło uwagę samego założyciela Hello Games. „Jedynym przypadkiem, w którym ta cała sytuacja stałaby jeszcze lepsza, byłoby, gdybym natknął się na portret przez przypadek” - napisał Murray na Twitterze.

„Czy to możliwe?” - zapytał inny użytkownik. „Tak, ale jak zwykł mawiać Sean, szanse są bardzo małe” - odparł drugi, nawiązując do licznych wypowiedzi producenta gry, który po premierze produkcji tłumaczył, że gracze mogą się spotkać, ale istnieje małe prawdopodobieństwo, że tak się stanie. Jak się później okazało, była to nieprawda.

Widok z bliska

Niedawna aktualizacja Next zaoferowała największe jak dotąd zmiany w No Man's Sky, co ponownie wzbudziło zainteresowanie tytułem. Gra utrzymuje się w czołówce najchętniej uruchamianych produkcji na Steamie.

Uzupełniono grę o multiplayer, tryb widoku z trzeciej osoby i wiele pomniejszych zmian w systemie zbierania, budowania i wyglądzie interfejsu.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze