Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

God of War Ragnarok wycieka. Spoilery z gry krążą w sieci

Producent gry jest świadomy wycieku.

W sieci pojawiły się screenshoty i spoilery fabuły z nadchodzącego God of War Ragnarok. Producent tytułu opublikował tweeta sugerującego, że jest świadomy wycieku.

Jak informuje serwis VGC, większość oryginalnie przesłanych screenshotów z początku gry została już usunięta przez publikującego, ale prawdopodobnie sporo osób zdążyło je zapisać i przesłać dalej. Redakcja zauważa, że być może autor przecieku opublikował zrzuty ekranu przypadkowo, na przykład ustawiając w opcjach udostępniania konsoli szybkie przesyłanie zrzutów ekranu na media społecznościowe.

Po ujawnieniu przecieku, producent gry Cory Barlog opublikował na twitterze zdjęcie japońskiego animatora Hayao Miyazakiego. Najprawdopodobniej chodziło jednak o „rozczarowany” wyraz twarzy mężczyzny na zdjęciu i Barlog chce w ten sposób wyrazić niezadowolenie z wycieku fabuły.

Przypomnijmy, że God of War Ragnarok zadebiutuje już 9 listopada na PS4 oraz PS5. Gra kontynuuje wątki z poprzedniej odsłony serii, wydanej w 2018 roku. Tym razem Kratos i Atreus muszą stawić czoła zbliżającemu się końcu świata, do którego nieświadomie doprowadzili zabijając jednego z bogów we wcześniejszej części sagi.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze