Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

God of War Ragnarok dostanie kolejny dodatek? Tak sugeruje scenarzysta gry

To jeszcze nie koniec.

Podczas niedawnej gali The Game Awards deweloperzy ze studia Sony Santa Monica zaskoczyli graczy prezentując nowe, darmowe DLC do uznanego God of War Ragnarok. Scenarzysta gry zasugerował jednak w mediach społecznościowych, że przygody Kratosa jeszcze się nie skończyły.

Naprawdę myślicie, że napisy końcowe to finał historii? No proszę was. Dajcie spokój” - napisał w serwisie X (dawniej Twitter) Orion Walker, dołączając do posta hasztag God of War Ragnarok Valhalla. Chociaż oczywiście deweloper mógł nawiązywać do dodatku Valhalla, który rozgrywa się po ukończeniu podstawowego wątku fabularnego gry, to dobór słów sugeruje jednak, że twórcy nie zamierzają poprzestać na jednym rozszerzeniu.

Sytuacja jest o tyle ciekawa, że niedługo po premierze gry jej reżyser Eric Williams stwierdził raczej, że na ewentualny fabularny dodatek raczej nie ma co liczyć, biorąc pod uwagę jak obszerna jest gra. W sierpniu jednak leaker o pseudonimie The Snitch stwierdził, że twórcy jednak pracują nad dodatkiem i trafi on do sprzedaży w przyszłym roku.

Przypomnijmy, że darmowe DLC Valhalla czerpie inspiracje z gatunku rougelite. Kratos wraz z Mimirem trafiają do tytułowej lokacji, gdzie musi przejść szereg prób, z czego każda jest trudniejsza od poprzedniej. Oczywiście tradycyjnie dla tego gatunku podczas każdego podejścia zbieramy tymczasowe wzmocnienia, a porażka cofa nas do samego początku.

Twórcy zachęcają do eksperymentowania z różnymi kombinacjami uzbrojenia i spróbowania przejścia Valhalli na jednym z pięciu poziomów trudności. Mamy także opcję „pominięcia” przechodzenia całej gry i przejścia od razu to nowego trybu, jednak wówczas oczywiście narażamy się na pewne spoilery.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

God of War Ragnarok

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze