Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy God of War Ragnarok pracują nad DLC - uważa leaker

Projekt ma być ukończony w ok. 60 procentach.

Leaker o pseudonimie The Snitch, który już wcześniej trafnie przewidział zapowiedź gry The Rise of Ronin na PS5, teraz sugeruje, że God of War Ragnarok może dostać fabularne rozszerzenie. Warto zauważyć, że studio Sony Santa Monica niedawno opublikowało nowe oferty pracy, w których wspomniana była marka God of War. | PLOTKA

Internauta podzielił się informacjami podczas transmisji na Twitchu. Według leakera, projekt jest ukończony w około 60 procentach, ale nie trafi do sprzedaży w tym roku. Nie jest jest w stanie potwierdzić, czy będzie to tradycyjne DLC, czy też zadebiutuje jako samodzielny dodatek. Upewnił za to widzów, że informacja pochodzi z zaufanego źródła.

Oczywiście mimo wszystko tego typu doniesienia warto traktować ze sporą dozą rezerwy, przynajmniej dopóki studio lub wydawca nie przedstawią oficjalnego oświadczenia w tej sprawie. Niemniej, w połowie miesiąca temat marki God of War powrócił na usta graczy ze względu na ogłoszenie przez studio Sony Santa Monica nowych ofert pracy.

Chodzi konkretnie o ogłoszenie na stanowisko projektanta systemów walki. Wśród wymogów wskazano, że kandydat powinien posiadać wiedzę na temat gry God of War z 2018 roku oraz God of War Ragnarok, tak więc deweloper z dużą pewnością planuje kontynuowanie serii w jakiejś formie.

Biorąc też pod uwagę, że reżyser gry Eric Williams we wcześniejszych wywiadach stwierdził, że zespół nie planuje utworzenia z nordyckiej sagi Kratosa całej trylogii, jak również mało prawdopodobne jest powstanie DLC do Ragnarok, to stworzenie zamiast tego samodzielnego dodatku w stylu Spider-Man: Miles Morales brzmi jak całkiem realistyczny kompromis.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze