Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghost of Tsushima - Legenda Tadayoriego

Zadania dodatkowe (Mityczne opowieści): Izahura.

Jedną z kolejnych mitycznych opowieści w Ghost of Tsushima jest misja Legenda Tadayoriego. Pomiędzy Azamo a Tsutsu spotkasz siedzących przy ognisku ludzi (1 na mapie i obrazku poniżej). Porozmawiaj z muzykiem, aby rozpocząć zadanie, za wykonanie którego zdobędziesz legendarną zbroję.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Udaj się do północnej części Azamo, do Fioletowej korony (2 na mapie), by odszukać wzgórze, które porastają fioletowe kwiaty (3).

Wejdź na szczyt góry i zbadaj: niewielki ołtarzyk (4) i pojemnik (5), w którym znajduje się mapa, która doprowadzi cię do kolejnego celu.

Udaj się na północ, przekrocz rzekę, by odnaleźć górę (6 na mapie), wokół której rosną fioletowe kwiaty (7).

W skałach znajduje się szczelina (8), która zaprowadzi cię do Spoczynku Tadayoriego. Idąc ścieżką, na której leżą zwłoki Mongołów, dotrzesz do kolejnej szczeliny. Przeciśnij się przez nią, by dotrzeć do niewielkiej polany, na której znajdują się groby. Zbadaj je, a po chwili pojawi się przeciwnik, z którym zmierzysz się w pojedynku.

Gdy pokonasz Kaedę, podda się i powie ci, gdzie znajduje się legendarna zbroja. Udaj się do Zatoki Azamo. Pod miastem znajduje się góra (9 na mapie), na którą musisz się dostać. Wdrap się po skałach (10) na jej szczyt, gdzie stoczysz walkę z Mongołami.

Nie pozwól im zabić muzyka (11), którego za wszelką cenę będą chcieli dorwać przeciwnicy. Nie oddalaj się od niego za daleko, by - w razie potrzeby - szybko zareagować i zgładzić wrogów.

Kiedy pokonasz wszystkich Mongołów, zabierz zbroję z posągu (12), który znajduje się za muzykiem. Gdy zdobędziesz ten przedmiot, pojawią się kolejni przeciwnicy, których musisz zabić. Porozmawiaj z grajkiem - w ten sposób ukończysz zadanie Legenda Tadayoriego.

Sprawdź, czy odnalazłeś wszystkie Mityczne opowieści w Ghost of Tsushima.

Następnie: Ghost of Tsushima - Niezwyciężony Gosaku

Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost of Tsushima - Niebiański cios

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze