Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sony podobno wkrótce zapowie port Ghost of Tsushima na PC

Jin Sakai na komputerach.

Choć Sony przeniosło już kilka swoich mocnych marek i gier na PC, to wciąż jest kilka ekskluzywnych tytułów, które nie zagościły jeszcze na komputerach osobistych. Na szczycie listy oczekiwanych gier jest Ghost of Tsushima, które jednak może już wkrótce zostać z tej listy skreślone.

Współzałożyciel XboxEra, Nick Baker, twierdzi, że Sony już wkrótce zapowie port Ghost of Tsushima na PC. „XboxEra” nie brzmi może jak zaufane źródło wieści o PlayStation, ale Baker trafnie ujawnił między innymi szczegóły ostatniej prezentacji State of Play.

Dochodzą mnie słuchy, że być może wkrótce dowiemy się czegoś na temat pecetowego portu Ghost of Tsushima. Może w okolicach piątego?” - napisał Baker na X, mając oczywiście na myśli 5 marca, który wypada już jutro.

Jeśli (a może bardziej: kiedy już) gra wyląduje na PC, to najpewniej w wersji Director's Cut. Oprócz podstawowej przygody zawiera ona również duży, ciepło przyjęty dodatek Wyspa Iiki oraz cyfrowe bonusy.

Ghost of Tsushima zadebiutowało pierwotnie na PS4, w 2020 roku. Dzieło Sucker Punch Productions zyskało wysokie oceny i zostało pochwalone również przez nas. „Gęsty, samurajski klimat w połączeniu z zaskakującą walką i otwartym światem to przepis na świetną grę” - napisaliśmy w naszej recenzji Ghost of Tsushima.

Zobacz na YouTube

Samo Sony zmieniło w ostatnich latach podejście do swoich exclusive'ów i mocno polubiło się z pecetami, niedawno zapowiadając nawet agresywną ekspansję na komputery. Gry „niebieskich” nie osiągnęły może spektakularnych wyników na PC, ale wypuszczone jednocześnie na PS5 i PC Helldivers 2 okazało się wielkim sukcesem, liczbą graczy na Steamie bijąc na głowę wszystkie komputerowe porty japońskiego koncernu.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Ghost Of Tsushima

PS4

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.
Komentarze