Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

FIFA 20 - gameplay z ulicznej piłki w zwiastunie trybu Volta

Mecze na podwórkach i halach.

EA Sports opublikowało pierwszy zwiastun trybu Volta, czyli jednej z najważniejszych nowości gry FIFA 20. Inspirowany cyklem FIFA Street wariant pozwoli rozgrywać mecze na ulicach.

Większość nagrania składa się ze scen wygenerowanych na silniku produkcji, ale nie zabrakło też krótkich scen przedstawiających fragmentów bezpośredniej rozgrywki. Gameplay prezentuje zaś zarówno spotkania na blokowiskach, jak i halach.

W trybie Volta weźmiemy udział w meczach na podwórkach i wspomnianych halach. Twórcy przygotowują łącznie 17 aren zlokalizowanych w różnych częściach świata - między innymi w Amsterdamie, Londynie, Paryżu, Tokio, Barcelonie i Miami.

W materiale nie zabrakło też spojrzenia na efektowne sztuczki. Triki odegrają istotną rolę podczas zabawy, ponieważ pomogą graczom ominąć rywali. Warto zaznaczyć, że pojawi się także opcja wykorzystania na własną korzyść otaczających ścian.

Tryb podzielono na kilka modułów. Stoczymy spotkania towarzyskie, weźmiemy udział w lidze i zmierzymy się z drużynami innych użytkowników, ale sterowanych przez sztuczną inteligencję. Do tego kampania fabularna w stylu przygód Alexa Huntera.

Zagramy też na hali

Zobacz: FIFA 20 - premiera i najważniejsze informacje

Volta pozwoli rozgrywać różne rodzaje meczy. W planach 3 na 3 i 4 na 4 (oba bez bramkarzy), 5 na 5 oraz profesjonalne zawody w futsalu, czyli piłce halowej. Warto zaznaczyć, że gra zaoferuje areny o zróżnicowanych rozmiarach.

FIFA 20 zadebiutuje 27 września na PC, PS4, Xbox One i Switch (ale bez ulicznej piłki). Tytuł zaoferuje między innymi rozbudowaną karierę, a także uzupełniony o kilka nowości karciany wariant Ultimate Team.

Następnie: Gamedec to cyberpunkowe RPG na podstawie powieści Marcina Przybyłka

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze