Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

FIFA 20 - nowości w trybie kariery. Konferencje, menedżerki, morale i inne

Mnóstwo informacji.

Przedstawiciele EA Sports ujawnili szereg szczegółów na temat zmian oraz nowości, które firma przygotowuje z myślą o trybie kariery w grze FIFA 20.

Jedną z innowacji są interaktywne konferencje prasowe, w których weźmiemy udział przed i po ważnych meczach. Na spotkaniu z mediami odpowiemy na pytania, a te mają zależeć od osiągnięć na boisku (wyników i zdobytych bramek) oraz etapu sezonu. Twórcy chcą, by dzięki temu gracze kreowali własną, unikalną historię.

Pojawią się też indywidualne rozmowy z poszczególnymi zawodnikami, prowadzone za pośrednictwem komunikatora. W trakcie rozgrywki między innymi pomożemy w rozwiązaniu problemów podopiecznych.

W trybie kariery weźmiemy udział w interaktywnych konferencjach prasowych

Konferencjami i konwersacjami wpłyniemy na morale członków zespołu, zależne także od takich czynników, jak otrzymywana pensja, czas spędzony na boisku, forma i wyniki całej drużyny. Mocna kondycja psychiczna zagwarantuje zaś bonusy do statystyk sportowców.

Wśród nowości jest również system „dynamicznego potencjału gracza”. Dzięki mechanizmowi, udany występ zawodnika przełoży się na bonusy w kolejnym. Przykładowo jeżeli zbliżający się do końca kariery podopieczny w jednym okresie strzeli dużą liczbę bramek, w kolejnym jego atrybuty powinny spadać wolniej. Nienajlepsza gra może mieć jednak odwrotny skutek.

Gra pozwoli pokierować kobietą menedżerem

W planach także rozbudowana personalizacja postaci, której zmodyfikujemy nie tylko ubranie, ale też fryzurę, ustawienie ust, kolor oczu i inne elementy twarzy. Ponadto po raz pierwszy w historii serii pojawi się możliwość wybrania płci i pokierowania kobiecym menedżerem.

Inne zmiany i nowości obejmują informacje o meczach ozdobione materiałami z rozgrywki, unikalne menu dla pięciu lig (Premier League, Bundesligi, Ligue 1, LaLiga Santander i MLS) oraz dwie kolejne lokacje do prowadzenia negocjacji. Do tego szereg mniejszych usprawnień.

W planach rozbudowane opcje personalizacji menedżera

Zobacz: FIFA 20 - premiera i najważniejsze informacje

FIFA 20 zadebiutuje 27 września na PC, PS4, Xbox One i Switch.

Źródło: EA Sports

Następnie: Twórcy GTA pracują nad Bully 2, gra ukaże się w 2020 roku - sugerują nieoficjalne informacje

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

FIFA 20

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze