Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

FIFA 17 - nowości w Ultimate Team

Wyzwania z budowaniem składu i codzienne turnieje.

W trakcie pokazu zorganizowanego na targach Gamescom przedstawiciele Electronic Arts ujawnili dwie nowości, jakie znajdą się w trybie Ultimate Team w FIFA 17.

Pierwszą są wyzwania związane z budowaniem składu. Twórcy przygotują zadania, w realizacji których trzeba będzie wykorzystać posiadane przedmioty. Za wykonywanie misji otrzymamy dodatkowe nagrody.

Kolejną nowością jest FUT Champions, czyli codzienne turnieje, w których będzie można zdobyć cenne karty. Najlepsi gracze zakwalifikują się do weekendowych lig, których wygrywanie pozwoli awansować w miesięcznym rankingu.

Zobacz: Demo FIFA 17 na PC, PS4 i Xbox One - wszystkie informacje

To o tyle istotne, że najwyżej notowani użytkownicy będą mogli wziąć udział w rozgrywkach z nagrodami w postaci prawdziwych pieniędzy. W puli znajdzie się 1,3 miliona dolarów.

Przedstawiciele Electronic Arts udostępnili również nowy zwiastun tegorocznej odsłony piłkarskiego cyklu. W filmie zabrakło bezpośrednich fragmentów rozgrywki, ale trailer wygenerowano na silniku gry.

FIFA 17 zadebiutuje 29 września na PC, PlayStation 4, PS3, Xbox One i X360.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze