Skip to main content

EA Access i Origin Access za darmo przez tydzień

Promocje też na PS4.

Do 18 czerwca za darmo można zapoznać się z grami udostępnionymi w programach EA Access, Origin Access i niektórymi czasowymi dostępami do gier na PlayStation 4.

To swoiste podziękowanie skierowane do graczy, którzy wzięli udział w wydarzeniu Play to Give, wiążące się z przekazaniem miliona dolarów na cele charytatywne.

Wystarczyło wziąć udział w wyszczególnionych wydarzeniach w grach Battlefield 4 i Hardline, Star Wars Battlefront i Galaxy of Heroes oraz FIFA podczas pokazu EA Play na targach E3.

W ten sposób gracze przyczynili się do wsparcia różnych organizacji walczących między innymi z prześladowaniami na różnym tle.

Jeśli posiadasz abonament Gold w Xbox One lub korzystasz z Origin Access na pececie, możesz skorzystać z czasowego dostępu do FIFA 17, Titanfall 2, UFC 2 i wielu innych tytułów.

Z kolei jeśli grasz na konsoli firmy Sony i posiadasz podstawową wersję Star Wars Battlefront, możesz w tym czasie pograć na wszystkich mapach dostępnych tylko dla graczy z wykupioną usługą Premium.

Całą akcję podsumowuje EA: „To nasz sposób na powiedzenie dziękuję wszystkim tym, którzy zjednoczyli się pokazując, jak wielką siłą potrafią być gry wideo”.

Obecnie obie subskrypcje obejmują między innymi Dragon Age: Inkwizycja, Battlefield 3 i 4, Need for Speed: Rivals oraz szereg starszych produkcji sportowych od EA Sports.

Zobacz także