Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Demo FIFA 19 - jak pobrać, wszystkie informacje

Kluby, tryby i wszystko, co warto wiedzieć.

FIFA 19 debiutuje 28 września 2018 - trafi na PC, PS4, Xbox One, Switch oraz PS3 i Xbox 360. Deweloperzy z EA Sports tradycyjnie umożliwią przetestowanie najnowszej odsłony piłkarskiej serii, udostępniając demo gry.

Testowa wersja pozwala, jak co roku, sprawdzić nowości w rozgrywce i oswoić się z wprowadzonymi mechanizmami, co ułatwi podjęcie decyzji o ewentualnym zakupie. Warto pamiętać, że postępów poczynionych w demie nie przeniesiemy do pełnej gry.

Poniżej zestawiamy najważniejsze informacje na temat wersji demo FIFA 19, co powinno pomóc w bezproblemowych pobraniu plików i szybkim dołączeniu do zabawy na jednej ze wspieranych platform.

Miłej gry!


Od kiedy można pobrać demo FIFA 19

Wersja demonstracyjna gry FIFA 19 jest już dostępna do pobrania na na PS4 i PC na platformie Origin - została udostępniona 13 września o godzinie 16:00. Wersja Xbox One dostępna będzie niedługo.

 • Uwaga: Obecnie mogą występować problemy z działaniem PlayStation Store.

Pobieranie wersji demo FIFA 19

Wersję demo FIFA 19 można już pobierać, aczkolwiek nie na wszystkich platformach docelowych. Dema nie pobierzemy na PS3, X360 i na Switchu. Dostępne jest na PS4, Xbox One i PC.

Żeby zagrać w demo na PC, musimy pobrać i zainstalować aplikację Origin, po czym zalogować się na konto EA. Po wyszukaniy FIFA 19 i kliknięciu na ikonę gry, zostaniemy przeniesieni na stronę produktu, a w prawej kolumnie, na dole, pod ceną, znajdziemy napis „Wypróbuj przed premierą”, który należy kliknąć i postępować zgodnie z instrukcją.

Zobacz: FIFA 19 - poradnik i najlepsze porady

Demo FIFA 18 na PS4 znajdziemy oczywiście w sklepie PlayStation Store. Musimy wyszukać „FIFA 19 demo” i rozpocząć pobieranie. Podobnie jest w przypadku Xbox One, gdzie należy skorzystać ze sklepu Xbox Store.


Drużyny i stadiony, dostępne tryby

Demo FIFA 19 to jak zwykle kilka zespołów do wyboru. EA Sports tradycyjnie przygotowało dosyć odmienne drużyny, dzięki czemu możemy rozegrać różne spotkania, także na różnych stadionach z całego świata. Dostępne zespoły:

 • Manchester City
 • Manchester United
 • Paris Saint-Germain
 • Bayern Munich
 • Borussia Dortmund
 • Spurs
 • Juventus
 • Real Madryt
 • Atletico Madryt
 • Pomegranate

Standardowo, pojawi się opcja rozegrania szybkiego meczu z udziałem wymienionych wyżej zespołów. Mecz będzie oczywiście krótszy niż pozwala ustawić standardowa wersja - zagramy prawdopodobnie w dwóch połowach po 4 minuty.

Powróci tryb Podróż, a więc znów wcielimy się w Alexa Huntera i pokierujemy karierą młodego piłkarza. Wersja demonstracyjna pozwoli rozegrać krótki fragment tego fabularnego trybu.

Przetestujemy też rozgrywki w ramach Ligi Mistrzów. Electronic Arts po latach ponownie uzyskało licencję po wygaśnięciu umowy między UEFA a Konami.

Zagramy samotnie lub maksymalnie ze znajomym przy jednym ekranie - w tej samej drużynie lub przeciwko sobie. Standardowo, zabraknie rozgrywek przez sieć.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

FIFA 19

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Related topics
O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze