Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwsza łatka FIFA 17 poprawia fizykę i sztuczną inteligencję

Szereg zmian.

Electronic Arts opublikowało w ubiegłym tygodniu pierwszą znaczącą aktualizację dla gry FIFA 17, wprowadzając szereg mniejszych i większych zmian oraz modyfikacji.

Najbardziej rzucającą się w oczy nowością jest pakiet graficzny dla Premier League, zgody z tym, co widzimy na ekranach telewizorów w prawdziwym świecie.

Już dzisiaj?

Jeśli mowa o zmianach w rozgrywce, to sztuczna inteligencja chętniej wykonuje teraz bezpośrednie ataki, piłka traci mniej prędkości po uderzeniu w słupek, bramkarze lepiej ustawiają się przy rzutach rożnych, a obrońcy wybijają piłkę w niebezpiecznej sytuacji zamiast próbować przyjęcia.

Gra głową przy kornerach jest ogólnie poprawiona, dodano opcję pomijania przerywników po faulach, rozwiązano też drobne błędy w Karierze i Ultimate Team.

Zobacz: FIFA 17 - poradnik i najlepsze porady

Inne zmiany w wyglądzie gry to zaktualizowane stroje i flagi dla Velez Sarsfield oraz Tigre, bramkarze cieszący się po obronie ostatniego karnego w serii czy rozwiązanie problemów z wydajnością w przedmeczowych mini-grach.

Pełną listę zmian i poprawek znaleźć można na oficjlanej stronie. Nie wspomniano ani słowem o pladze kontuzji, na którą narzekają obecnie gracze.

Aktualizacja jest dostępna na PC. Posiadacze PS4 i Xbox One muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze