Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Darmowy weekend z grą FIFA 17 na PS4 i Xbox One

Od jutra.

Electronic Arts ogłosiło, że w dniach 24-27 listopada udostępni za darmo grę FIFA 17 na konsolach PS4 i Xbox One. Dostępna będzie cała zawartość - jedynie z drobnymi ograniczeniami.

Te dotyczą głównie posiadaczy sprzętu Microsoftu i subskrybentów usługi EA Access. Takie osoby, jeśli wykorzystały dostępne już wcześniej promocyjne 10 godzin z najnowszą produkcją EA Sports, nie będą mogły teraz przystąpić do darmowego weekendu.

Zła koszulka

Nie jest obecnie jasne, czy podobne ograniczenie czasowe dotyczy teraz także PlayStation 4.

Poza tym sprawdzić możemy wszystkie tryby, w tym Ultimate Team, Karierę czy szybki mecz. Jest nawet fabularna Podróż, choć nie przejdziemy całej kampanii, a jedynie określony wycinek.

Dokładna data startu darmowego weekendu to czwartek, 24 listopada, o godzinie 19:00. Oferta obowiązuje do niedzieli, 27 listopada, do 21:00.

Wszelkie zgromadzone postępy przeniesiemy następnie do pełnej wersji, jeśli zdecydujemy się na zakup.

Warto dodać, że FIFA 17 jest obecnie przeceniona w wielu sklepach, w związku z organizowanymi w tym tygodniu promocjami w ramach „czarnego piątku”.

„Na szczęście nowa technologia, sprawdzone i solidne tryby oraz szybka i satysfakcjonująca rozgrywka sprawiają, że można powiedzieć o nowej Fifie jedno - jest naprawdę udana” - głosi nasza recenzja FIFA 17.

Tegoroczna odsłona serii oferuje w tym roku nie tylko szereg nowych rozwiązań w rozgrywce, ale także zmianę silnika graficznego i właśnie tryb fabularny.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze