Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

FIFA 17 wkrótce dla abonentów EA i Origin Access

Rozszerzanie oferty.

Jeszcze w tym miesiącu abonenci usług EA i Origin Access będą mogli bez dodatkowych opłat pobrać pełną wersję gry FIFA 17.

Pierwszy z programów - EA Access na Xbox One - wzbogaci się w następnych dwóch miesiącach także o Dragon: Age Origins oraz strzelankę Medal of Honor: Airborne.

W przypadku Origin Access - na PC - program premier jest nieco inny i do końca czerwca obejmuje Pony Island, Command & Conquer: The Ultimate Collection, Hacknet oraz Orwell.

EA Access oraz Origin Access to bliźniacze usługi, w ramach których osoby opłacające miesięczny abonament w wysokości 15 zł otrzymują dostęp do stale powiększanego katalogu gier.

Obecnie obie subskrypcje obejmują między innymi Titanfall, Dragon Age: Inkwizycja, Battlefield 4, Need for Speed, szereg innych produkcji sportowych od EA Sports, czy - najważniejsze - Peggle.

To nie wszystko - abonenci otrzymują również 10-procentową zniżkę na zakupy cyfrowe. Do tego mogą zagrać w nowe tytuły kilka dni przed premierą, jak było choćby z Mass Effect: Andromeda czy Battlefield 1.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze