Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry Primal - Zadania wioski: Grzyb księżycowy

Jak wyglądają i gdzie znaleźć grzyby księżycowe.

Początek zadania ma swoje miejsce w wiosce. Po krótkiej rozmowie z kobietą udaj się niedaleko na północny-wschód, misja zaczyna się po aktywowaniu jej przy kamieniach ułożonych na sobie. Podążaj w kierunku północnym do jaskini, gdzie znaleźć można księżycowe grzyby.

Do samej jaskini możesz dotrzeć na grzbiecie któregoś ze zwierzaków, ale nie możesz w ten sposób wjechać do środka. Twoim celem jest znalezienie pięciu świecących grzybów księżycowych.

Grzyby wyglądają efektownie i nietrudno je zauważyć.

Księżycowe grzyby w jaskini zauważyć można bez najmniejszego problemu. Generują silną, zieloną poświatę i do natknięcia się na nich niepotrzebne jest włączanie wzroku łowcy. Podążaj po prostu przed siebie i kolekcjonuj kolejne sztuki specjalnych grzybów. Od czasu do czasu włącz jednak wspomniany tryb, aby znaleźć pnącza, po których dostaniesz się na wyższe poziomy.

W pewnym momencie niemal na pewno napotkasz na zagrożenie ze strony niedźwiedzia. Stanie się to prawdopodobnie wtedy, gdy zbierzesz już wszystkie grzyby i będziesz kierował się do wyjścia. Zatem po zebraniu ostatniego przedmiotu sugerujemy, abyś zaczął się skradać i nie korzystać z ognia.

Przy odrobinie szczęścia niedźwiedzia zauważysz na niższym poziomie, dlatego możesz posłać w niego kilka strzał i jeśli to będzie zbyt mało, przygotuj włócznię i dźgaj zwierzę, jeśli podbiegnie do ciebie na wyciągnięcie ręki. Zanieś grzyby jaskiniowe do odbiorcy, który będzie czekał przy wyjściu.

Następnie: Far Cry Primal - Pomoc Łińdźa: Polowanie

Powrót do spisu treści: Far Cry Primal - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

O autorze
Komentarze