Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry Primal - Pomoc Łińdźa: Polowanie

Jak pomóc swoim ludziom z atakującymi zwierzętami.

Polowanie to rodzaj zadania pobocznego, w którym pomagamy ludziom z naszego plemienia uporać się z grupami niebezpiecznych zwierząt różnego rodzaju. Misje te oznaczone są na mapie czarną łapą wpisaną w pomarańczowe koło. Zazwyczaj pierwszy etap to rozmowa i poznanie szczegółów, a dopiero później wędrujemy do właściwego miejsca rozpoczynającego zadanie. Dokładnie tak samo, jak w przypadku zadań głównego wątku.

Nagrodami za misje są zazwyczaj skóry w składach nagród, a także duża ilość punktów doświadczenia. Okazjonalnie można też natknąć się na punkty umiejętności. Po dotarciu na teren łowiecki będziesz mógł zauważyć zwierzęta różnego typu, jeden określony na początku gatunek.

Nigdy nie lekceważ żadnego zwierzęcia. Nawet cyjony mogą okazać się śmiertelnie skuteczne, gdy atakować będą w grupie.

Będą prawdopodobnie atakować pozostałych Łińdźa, którzy niekoniecznie będą przydatni w walce. Musisz zatem sam zająć się atakowaniem, ewentualnie przy wsparciu jakiegoś poskromionego zwierzęcia.

Misje polowania dobiegają zwyczajowo końca, gdy zabijesz wyznaczoną w górnym lewym rogu ekranu liczbę przedstawicieli gatunku. Nie obawiaj się jednak, że będziesz musiał poszukiwać zwierzaka, gdy większość zostanie już wybita. Zazwyczaj po okolicy biega nieco więcej, niż zakłada to wytyczna misji.

Następnie: Far Cry Primal - Pomoc Łińdźa: Na ratunek uwięzionym

Powrót do spisu treści: Far Cry Primal - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

O autorze
Komentarze