Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry Primal - Poradnik, Solucja

Opis przejścia, wszystkie misje i sekrety.

Witamy w poradniku i solucji do gry Far Cry Primal. Tym razem twórcy postanowili nas przenieść mocno wstecz, do roku 10.000 przed naszą erą. W grze wcielamy się w myśliwego o imieniu Takkar, który ma potencjał do stworzenia wspaniałej wioski i zjednoczenia plemienia Łindźa.

W przewodniku postaramy się przybliżyć mechanikę gry, pomóc z zadaniami zarówno głównego wątku fabularnego jak i tymi pobocznymi. Pokażemy, gdzie znaleźć sekrety i w jakie miejsca najlepiej udać się na polowanie.

Poradnik jest w trakcie dalszego opracowywania - kolejne aktualizacje będą pojawiać się na bieżąco.

Zapraszamy do lektury i życzymy przyjemnej zabawy!

Porady ogólne

Jak działa gra i gdzie znaleźć przydatne dla gracza informacje i wskazania.

Ważne wskazówki

Tutaj pomożemy ci skorzystać ze znakomitych usług sowy i oswojonego zwierzęcia, podpowiemy na czym polega zdobywanie placówek i ognisk, a także jak rozpocząć nową misję czy skorzystać z szybkiej podróży.

Opis przejścia

Wykonywanie misji głównego wątku fabularnego oznaczać będzie zmierzenie się z wieloma niebezpieczeństwami w świecie gry. Pomożemy ci zmierzyć się z nimi i zaprowadzimy cię aż na koniec historii starć pomiędzy plemionami Łindźa i Udam.

Aktywności poboczne

Zapoznaj się z misjami, które stanowią miłą odskocznię od głównej historii, a jednocześnie mogą przynieść ci wiele przydatnych nagród i punktów doświadczenia.

Mapy i znajdźki

Przemierzaj świat gry w poszukiwaniu przedmiotów Ręka Daiszy, Totemów, Rysunków naskalnych, a także zobacz gdzie udać się na polowanie i znaleźć miejsce na ognisko.

O autorze
Komentarze