Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry Primal - Starcie plemion: Mord

Jak zabić przywódców wrogiego obozu i pozostać niezauważonym.

Zadanie specjalne tego typu oznaczone na mapie jest poprzez czarną czaszkę wpisaną w pomarańczowe koło. Pomyślne ukończenie takiej misji gra nagradza sporą ilością punktów doświadczenia, zasobami broni, a także punktami umiejętności, jeśli damy radę wykonać założenia bez wykrycia przez przeciwnika.

Zadanie rozpoczynasz od rozmowy z Łindźa, który wskaże ci obozowisko przeciwnika. Udaj się tam i aktywuj misję, po czym przejdź do wskazanego obszaru. Pozostając w bezpiecznej odległości, cały czas się skradając, oznacz możliwie największą liczbę nieprzyjaciół. Możesz do tego wykorzystać także sowę.

Dobry rekonesans przed rozpoczęciem walki to połowa sukcesu.

Twoim głównym celem jest zabicie przywódców, oznaczonych ikonami pomarańczowych okręgów nad głowami, i przeszukanie ich zwłok. Dodatkowym celem jest uniknięcie wykrycia, co zazwyczaj wiąże się ze zneutralizowaniem wszystkich możliwych nieprzyjaciół w okolicy.

Aby poboczny cel misji się udał, musisz cały czas pozostawać w ruchu i zmieniać pozycję, nie wchodząc tym samym do środka obozu. Wykorzystuj zatem wszystkie możliwe metody walki na odległość - łuki, bomby pszczele, szalone bomby i ogniotykwy.

Staraj się także nie wysyłać poskromionego zwierzęcia do boju, gdyż może zaszkodzić ci i zdradzić twą pozycję. Osamotnione zwierzę zazwyczaj ma też mniejsze szanse, jeśli nie wkroczysz do bezpośredniego starcia, marnując tym samym szansę na pozostanie niezauważonym. Gdy zabijesz przywódców i przeszukasz ich zwłoki, misja dobiegnie końca.

Następnie: Far Cry Primal - Polowanie: Krwawy Pazur, Krwawy Cios, Czerwone Śniegi, Wielka Szrama

Powrót do spisu treści: Far Cry Primal - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

O autorze
Komentarze