Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout: New Vegas za darmo w Epic Games Store

Wraz z dodatkami.

Epic Games Store ujawniło kolejną produkcję, którą od dziś możemy odebrać za darmo ze strony sklepu. W tym tygodniu jest to Fallout: New Vegas w wersji Ultimate, a więc z wszystkimi dodatkami.

Podobnie jak w przypadku poprzednich promocji, grę odbierzemy bezpośrednio z odpowiedniej zakładki w sklepie EGS. Czas na pobranie jest ograniczony, akcja potrwa bowiem do przyszłego czwartku, czyli 1 czerwca. Aktualnie trwa akcja „tajemniczego rozdawnictwa”, dlatego tytuł kolejnej gry poznamy dopiero za tydzień.

  • Fallout: New Vegas - Ultimate Edition w Epic Games Store - przejdź

Wraz z podstawową wersją gry otrzymamy także zestaw sześciu dodatków: czterech fabularnych i dwóch wzbogacających rozgrywkę o nowe pancerze, bronie i inne mniej lub bardziej przydatne przedmioty. Koszt pełnego zestawu w EGS wynosi 89,99 złotych, jest więc okazja zaoszczędzić.

Fallout New Vegas to legendarna odsłona postapokaliptycznego cyklu. W grze wcielamy się kuriera, który wpada pomiędzy konflikt trzech potężnych frakcji: Republiki Nowej Kalifornii, Legionów Cezara oraz mieszkańców tytułowego New Vegas. Jak na RPG-a przystało, skupiamy się rozwijaniu postaci, wykonywaniu zadań i eksploracji otwartego świata.

Od premiery gry minęło już trochę lat, dlatego nawet oryginalni twórcy palą się do stworzenia pełnoprawnego remastera. - To nie ode mnie zależy, ale czy graficzny remaster Fallout: New Vegas nie byłby czymś wspaniałym? - mówił w jednym z wywiadów producent Tim Cain.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze