Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 76 - ujawniono pierwszych NPC, którzy trafią do gry

Wraz z misjami fabularnymi.

Bethesda ujawniła pierwsze postacie niezależne, które trafią do Fallout 76 w ramach zaplanowanej na 2020 rok aktualizacji o nazwie Wastelanders.

Po zainstalowaniu dodatku, gracze natrafią na osadniczki o imieniu Lacey i Isela. Jeżeli odpowiemy na pytania kobiet, te zaprowadzą nas do Wayward - lokacji, którą do produkcji wprowadzi wspomniane rozszerzenie.

Plansza jest knajpą, w której spotkamy dwóch następnych NPC. Pierwszym jest Księżna - właścicielka lokalu. Bohaterka zleci zadanie, w którym postaramy się odkryć tajemnicę „podejrzanych typów”, nachodzących od pewnego czasu bar.

Księżna

Kolejną postacią jest ghul Mort - stały bywalec Wayward, często pomagający szefowej przybytku. Jegomość „lubi też odkrywać nowe miejsca” i posiada szeroką wiedzę o najważniejszych funkcjach obozów C.A.M.P.

Twórcy obiecują, że pojawi się o wiele więcej NPC-ów. Podkreślają również, że celem aktualizacji Wastelanders jest „rozwój fabuły” i „ożywienie Appalachów, aby wypełniły się ludźmi wracającymi na te tereny”. Nie zabraknie więc szeregu misji do wykonania.

Mort

Zobacz: Fallout 76 - Poradnik, Solucja

Warto zaznaczyć, że niedawno hakerzy zdołali sami dodać własne postacie niezależne. Funkcjonalność bohaterów jest podobno duża - potrafią nawet chować się za osłonami w trakcie walk. Za swoje działania gracze mogą jednak otrzymać bany.

Fallout 76 to gra nastawiona na zmagania wieloosobowe. Według pierwotnych założeń, w produkcji miały nie pojawić się osoby sterowane przez sztuczną inteligencję, co jednak spotkało się z krytyką fanów.

Źródło: Bethesda

Następnie: Wiedźmin wśród najpopularniejszych seriali od platform streamingowych w USA

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły