Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fabularny dodatek z Batgirl do Arkham Knight opóźniony na PC

Twórcy skupiają się na naprawianiu komputerowej wersji gry.

Przedstawiciele Warner Bros. opublikowali na forum Batman: Arkham Knight oświadczenie, w którym przepraszają za zły stan wersji PC i informują o opóźnieniu dodatku fabularnego A Matter of Family na tej platformie.

„Chcieliśmy przeprosić naszych fanów i podkreślić, że bierzemy całkowitą odpowiedzialność za wprowadzenie na rynek produktu w stanie, który nie spełniał naszych wymogów jakości”.

„Nasze nieustanne starania i prace nad naprawą problemów wersji PC nie pozostają bez wpływu na produkcję DLC dla wersji komputerowej. To oznacza, że Batman: Arkham Knight - Batgirl: A Matter of Family nie będzie dostępne na PC 14 lipca”.

Nie zapowiedziano, kiedy dodatek trafi do posiadaczy gry na Steamie. Cały czas nie wiadomo także, kiedy sprzedaż Arkham Knight na PC - wstrzymana ponad dwa tygodnie temu - zostanie wznowiona.

Akcja DLC toczy się w parku rozrywki zamienionym przez Jokera w śmiertelną pułapkę. Batgirl, z pomocą Robina, postara się uratować komisarza Gordona, którego szalony klaun uwięził w wesołym miasteczku. A Matter of Family to prequel, akcja rozgrywa się przed wydarzeniami z pierwszej odsłony cyklu Batman Arkham.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Komentarze