Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elex 2 - szybka podróż: teleportery

Wyjaśniamy, jak działa szybka podróż.

W Elex 2 istnieje system szybkiej podróży, który pozwala przemieszczać się pomiędzy wieloma punktami na mapie, a tym samym zaoszczędzić czas.


Na tej stronie:


Szybka podróż w Elex 2: jak działa

Najważniejszym obiektem w systemie szybkiej podróży jest teleporter (1). To za jego pomocą możemy przemieścić się z jednego punktu do drugiego. Aby teleporter został aktywowany, należy go odnaleźć i do niego podejść - wówczas pojawi się na mapie.

Od tego momentu możemy przenieść się do danego teleportera, wybierając go za pomocą mapy. Wystarczy przejść do menu mapy i wybrać na niej teleporter, do którego chcemy się przenieść (2).

Z szybkiej podróży możemy korzystać z dowodnego miejsca, a miejscem docelowym zawsze będzie teleporter. Nie można korzystać z szybkiej podróży podczas walki.


Teleportery - gdzie szukać

Teleportery zazwyczaj znajdują się w strategicznych obiektach - np. w lub pod miastem frakcji, blisko formatorów, a także blisko innych ważnych miejsc. Co ważne, w niektórych bazach mogą znajdować się aż dwa teleportery, np. w Forcie.

Na stronie Elex 2 - teleportery: mapa znajdziesz położenie teleporterów na mapie świata gry.

Następnie: Elex 2 - teleportery: mapa

Spis treści: Elex 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Elex 2 - mapa, jak szukać celu misji, znacznik

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze