Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elex 2 - Dowódca nowych oddziałów

Poszukujemy osoby, który mógłby zostać dowódcą oddziałów Bastionu.

Celem tego zadania w Elex 2 jest odnalezienie dowódcy, który mógłby zając się nowymi rekrutami i siłami zbrojnymi w Bastionie. Misję zleci ci Adam podczas jednej z pierwszych rozmów w Bastionie.


Na tej stronie:


Dowódca nowych oddziałów; Kamień z Wszechserca

Idealnym kandydatem na to stanowisko będzie Thialg (A), który przebywa przy Wrzechsercu. Spotkałaś/eś go już na początku gry. Udaj się do niego (możesz skorzystać z teleportera).

Thialg nie będzie na początku zainteresowany przejęciem dowództwa w Bastionie. Aby zgodził się przyjąć to stanowisko, musisz znaleźć zastępstwo dla niego. Brambart w Forcie będzie idealnym kandydatem.


Kamień z Wszechserca

Udaj się więc do Fortu (B) - aby wejść do miasta, musisz najpierw zdobyć dostęp. Brambarta odnajdziesz tuż za główną bramą, której strzeże Gardar. Bez problemu namówisz go, aby udał się do Wszechserca.

Następnie wróć do Thialga (A) i przekaż mu dobrą nowinę. Thialg uda się do Bastionu i zostanie nowym przywódcą oddziałów. Od tej pory właśnie w tym miejscu go spotkasz.

Nagrody: 200 + 200 PD

Kiedy i to zadanie dobiegnie końca, porozmawiaj z Adamem w Bastionie, aby ukończyć całą misję Przygotowania w Bastionie.

Następnie: Elex 2 - Wrodzy zwiadowcy

Spis treści: Elex 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Elex 2 - Legendarna zaprawa dla majstra

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze