Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elex 2 - Batulga: pojedynek, jak wejść do baru

Znajdujemy sposób na Batulgę, by wejść do baru Gosty w Grocie.

Batulgę (1) spotkasz przed wejściem do baru Gosty. Nie pozwoli ci przejść dalej, póki nie udowodnisz mu, że jesteś tego godzien.


Na tej stronie:


Jak wejść do baru w Grocie

Nie zejdziesz po schodach do baru prowadzonego przez Gostę, dopóki nie pozbędziesz się Batulgi. Możesz to zrobić na dwa sposoby:

  • wyzywając go na pojedynek (1020 + 380 PD) - starcie z nim nie należy do najłatwiejszych, gdyż Batulga jest trudnym do pokonania przeciwnikiem, więc nie rób tego niskopoziomową i niedoświadczoną postacią.
  • wykonując dla Batulgi zadanie Porządki w Grocie, opisane poniżej (100 + 200 PD).

Porządki w Grocie

To zadanie zleci Batulga (1), gdy będziesz chciał pokojowo rozwiązać problem z wejściem do baru Gosty. Twoim celem jest zebranie gruzu, który leży na ziemi i ulicach Groty. To bardzo prosta misja.

Wystarczy, że podejdziesz do gruzu (2) i zbierzesz go. Aby odnaleźć kolejne miejsca, gdzie znajduje się gruz, zerknij na minimapę (3), na której widnieją żółte kropki. Nie zapomnij zaznaczyć zadania Porządki w Grocie, by zobaczyć na mapie i minimapie wszystkie cele zadania.

Musisz zebrać wszystkie części gruzy, by zaliczyć do zadanie. Kiedy uda ci się ta niezwykła „sztuka”, porozmawiaj z Batulgą. Wówczas nakaże ci wyrzucić cały gruz w oznaczonym miejscu, czyli stercie gruzu (4).

Kiedy tego dokonasz, ponownie porozmawiaj z Batulgą, a zadanie zostanie zakończone i w końcu cię przepuści do baru.

Następnie: Elex 2 - Zawody Gosty

Spis treści: Elex 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Elex 2 - Atylla na tropie świata zewnętrznego

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze