Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Just Cause 3 w wersji PC dostępne do sprawdzenia za darmo

Jeszcze przed około 36 godzin.

Gra akcji Just Cause 3 jest obecnie dostępna do sprawdzenia za darmo w wersji PC. Trwa też spora przecena całej zręcznościowej serii od Avalanche Studios i Square Enix.

Oferta z darmową rozgrywką trwa jeszcze przez około 36 godzin, więc warto się pośpieszyć.

Szkoda mostu

Jeśli produkcja przypadnie nam do gustu, do 28 lipca Just Cause 3 kosztuje aż 75 procent mniej, czyli 10 euro (ok. 43 zł). Podobne przeceny dotyczą także dodatków i starszych odsłon serii.

Całość stanowi więc idealną promocję dla wydanej tydzień temu, darmowej modyfikacji Just Cause 3: Multiplayer Mod, wprowadzającej do produkcji tryb wieloosobowy z szeregiem atrakcji.

Multiplayer Mod przeznaczony jest nawet dla kilkuset graczy jednocześnie. We współpracy ze znajomymi można na przykład zmagać się z przeciwnikami kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję, wysadzać mosty i bazy, czy skakać ze spadochronu.

Są również warianty nastawione na rywalizację. Gracze mogą między innymi wziąć udział w klasycznym deathmatchu oraz w wyścigach samochodowych.

Przygotowano też specjalny edytor, który pozwala właścicielom serwerów niemalże dowolnie modyfikować mechanizmy rozgrywki. Z pomocą narzędzia można więc na przykład zmniejszyć grawitację lub wyposażyć użytkowników w określony rodzaj broni.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze