Skip to main content

Twórcy Just Cause poszukują aktorów do gry z otwartym światem

By zeskanować ich twarze.

Avalanche Studios poinformowało na oficjalnej stronie, że poszukuje aktorów chętnych użyczyć wyglądu postaciom w nowej grze zespołu.

Twórcy serii Just Cause i Mad Max potrzebują 12 dorosłych osób, których twarze zostaną zeskanowane dzięki „nowatorskiej technologii”, a następnie przeniesione do gry.

„Nie tylko zobaczycie siebie w gotowej grze, ale też będziecie mieli okazję odwiedzić nasze studio” - zapewnia Avalanche. „Zza kulis poznacie sekrety produkcji gier” - dodaje zespół.

Mad Max ukazał się w 2015 roku

Deweloperzy poszukują osób w wieku 18-25 lat, przy czym nie ograniczają się do konkretnych tożsamości etnicznych. Ważne jednak, by zainteresowani nie mieli zarostu i kolczyków na twarzy - mogłoby to przeszkodzić w prawidłowym działaniu systemu skanowania. Ponadto, chętni muszą mieszkać w okolicach Sztokholmu, gdzie znajduje się siedziba studia.

O nowym projekcie Avalanche nie wiadomo za wiele. Twórcy opisują grę jako produkcję oferującą „to, z czego studio jest najbardziej znane, czyli akcję w otwartym świecie”.

Ostatnią grą szwedzkiego zespołu jest Just Cause 3, który zebrał mieszane recenzje. Chwalono mechanizmy i otwarty świat, jednak narzekano na infantylną fabułę i problemy techniczne, szczególnie spadki liczby wyświetlanych na sekundę klatek w wersji na konsole.

Przed trzecią odsłoną wybuchowej serii, Avalanche pracowało nad Mad Max. Mimo ciekawego uniwersum i dobrych mechanizmów gry, produkcję krytykowano za powtarzalność zadań.

Zobacz także