Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Powstaje Just Cause 4. Gra ujawniona na Steamie

Rico Rodriguez powraca.

Niektórzy użytkownicy Steama mogli podczas przeglądania oferty platformy zobaczyć oficjalną reklamę Just Cause 4. Grafika promocyjna zachęca do składania zamówień przedpremierowych, mimo że gry do tej pory nie zapowiedziano.

Oficjalnych informacji możemy się więc spodziewać na przestrzeni kolejnych dni. Sam obrazek nie zdradza zbyt wiele, choć potwierdza, że w rolę bohatera kolejnej odsłony serii od Avalanche Studios ponownie wcieli się Rico Rodriguez (dzięki, Kotaku).

Postać stoi na tle dżungli, widać też zachmurzone niebo i piorun. Choć to tylko przypuszczenia, specyficzna paleta barw może oznaczać, że deweloperzy zdecydowali się utrzymać Just Cause 4 w nieco innej konwencji - bardziej poważnej i mrocznej.

Jak na razie brak dodatkowych informacji

Przypomnijmy, że o kolejnej części sandboxowej serii usłyszeliśmy już na początku maja. Just Cause 4 pojawił się w ofercie kanadyjskiego oddziału sieci Walmart, wraz z szeregiem innych niezapowiedzianych tytułów.

Avalanche wraz z id Software współtworzy Rage 2. Szwedzkie studio jeszcze wczoraj ujawniło swój nowy projekt o nazwie Generation Zero. To kooperacyjna strzelanka z akcją osadzoną na wiejskich terenach Szwecji w alternatywnej wersji 1989 roku. W zwiastunie pojawia się standardowe uzbrojenie, ale również maszyny kroczące.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze