Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zawirowania w temacie sieciowego moda do Just Cause 3

Powstaje nowy projekt.

Twórcy modyfikacji dodającej tryb wieloosobowy do gry akcji Just Cause 3 zawiesili rozwój projektu, lecz w ich miejsce pojawiła się nowa grupa, obiecująca podobną produkcję.

Za JC3-MP odpowiadały osoby, które wcześniej przygotowały popularne JC2-MP do poprzedniej odsłony serii. Jak się teraz dowiadujemy, szef projektu - Cameron „Trix” Foote - otrzymał kilka miesięcy temu ofertę prace w samych Avalanche Studios w Szwecji, co zmusiło go do zmiany założeń.

„Będąc częścią Avalanche, będę mógł przenieść wiele ulubionych elementów z JC2-MP do przyszłych projektów studia, osiągając poziom, który nie był możliwy w przypadku modów” - wyjaśnia zainteresowany na forum dyskusyjnym projektu.

„Niestety, ze względu na ograniczony czas, ja i reszta zespołu nie będziemy mogli aktywnie rozwijać JC3-MP. Jesteśmy po prostu zbyt zajęci” - dodał, z podziękowaniami dla fanów.

Świat wieloosobowych modów do Just Cause nie znosi jednak pustki. Dlatego też za własny projekt już jakiś czas temu zabrała się grupa nanos, tworząca wcześniej tryby sieciowe do GTA 4, GTA 5 (zamknięty przez Rockstar), czy Mafii 2. Nanos JC3:MP ma ukazać się w tym roku.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Just Cause 3

PS4, Xbox One, PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze