Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Udostępniono sieciowy mod do gry Just Cause 3

Sianie chaosu w grupie.

Znana z fanowskich trybów sieciowych do GTA 4 czy Mafii 2 grupa nanos wydała modyfikację, która dodaje wariant wieloosobowy do Just Cause 3 w wersji PC.

Mod pozwala graczom na eksplorację wysp wchodzących w skład republiki Medici wraz z innymi osobami. Twórcy podkreślają, że na jednym serwerze może znajdować się kilkaset użytkowników, przy minimalnym opóźnieniu.

Dzięki modyfikacji, można bawić się wraz ze znajomymi

Modyfikację o nazwie JC3:MP pobrać można za darmo z oficjalnej strony internetowej projektu. Autorzy obiecują, że kolejne wersje będą udostępniane już na platformie Steam.

Dostępnych jest kilka trybów rozgrywki. We współpracy ze znajomymi można na przykład zmagać się z przeciwnikami kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję, wysadzać mosty i bazy, czy skakać ze spadochronu.

Są również warianty nastawione na rywalizację. Gracze mogą między innymi wziąć udział w klasycznym deathmatchu oraz w wyścigach samochodowych.

Przygotowano też specjalny edytor, który pozwala właścicielom serwerów niemalże dowolnie modyfikować mechanizmy rozgrywki. Z pomocą narzędzia można więc na przykład zmniejszyć grawitację lub wyposażyć użytkowników w określony rodzaj broni.

Warto zaznaczyć, że JC3:MP nie jest pierwszym modem z trybem sieciowym do Just Cause 3. Swego czasu powstawał inny projekt o podobnej nazwie - JC3-MP. Modyfikację jednak skasowano, po tym, jak jeden z głównych twórców - Cameron „Trix” Foote - otrzymał ofertę pracy w studiu Avalanche.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze