Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trailer na premierę dodatku Just Cause 3: Mech Land Assault

DLC z mechami.

Wczoraj posiadacze przepustki sezonowej gry Just Cause 3 otrzymali drugi duży dodatek do produkcji - Mech Land Assault. W związku z tym firma Square Enix opublikowała nowy zwiastun DLC.

Pozostali gracze będą mogli kupić pakiet w najbliższy piątek - 10 czerwca.

Rozszerzenie koncentruje się na działaniach na powierzchni ziemi. Akcja toczy się na wyspie Lacrima, na której znajduje się opuszczona placówka badawcza eDen oraz więzienie zarządzane przez tajemniczego osobnika, znanego jako Black Hand.

Najważniejszą nowością dodatku są dwa typy tytułowych mechów, którymi można pokierować w czasie zabawy. Wyposażone są w działka grawitacyjne, pozwalające przyciągać różne obiekty (nawet samoloty).

W przypadku kłopotów, można wezwać towarzysza, który - kierując inną maszyną - wspomoże nas w walce z oponentami. Pojawiły się też specjalne wyzwania, których wykonanie nagradzane jest ulepszeniami dla robotów.

Ponadto arsenał Rico Rodriqueza poszerzono o nową broń - energetyczny karabin o nazwie Bavarium Power Core.

Posiadacze przepustki sezonowej - wycenionej na 24,99 euro (ok. 110 zł) - pobiorą DLC bez dodatkowych opłat. Pozostali zapłacą za dodatek 11,99 euro (ok. 53 zł).

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze