Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Jutro debiut ostatniego DLC z przepustki sezonowej Just Cause 3

Morska akcja.

Square Enix już jutro - 11 sierpnia - wyda Bavarium Sea Heist, trzecie i ostatnie DLC z przepustki sezonowej do gry akcji Just Cause 3.

Grom w raju?

Tego dnia dodatek trafi do posiadaczy season passa na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Pozostali gracze będą musieli poczekać tydzień dłużej, do 18 sierpnia.

„Naszym celem w przepustce Air, Land & Sea była kompletna zmiana tego, w jaki sposób gracze podchodzą do rozgrywki” - wyjaśnia główny projektant z Avalanche Studios, Marcus Andrews.

„Każdy z trzech zestawów pozwalał siać zniszczenie na nowe, kreatywne sposoby, zapewniając godziny dodatkowych treści dla powracających i nowych graczy.”

Bavarium Sea Heist umożliwi pokierowanie łodzią rakietową Loochador i wkroczenie na teren tajemniczej placówki badawczej Stingray, gdzie znajduje się „najrzadsza i najpotężniejsza” broń stworzona przez Eden Corporation.

Twórcy przygotowali nowe misje fabularne, lokacje do eksploracji, kolejny typ wyzwania, a także wspominaną łódź oraz broń - elektryczny karabin Eden Spark.

Trzecie DLC w samodzielnej wersji kosztować będzie 6 euro (ok. 26 zł). Za całą przepustkę sezonową płacimy 25 euro (ok. 107 zł).

Poprzednie dwa rozszerzenia koncentrowały się na akcji związanej z powietrzem (Sky Fortress Pack) oraz lądem, z wielkimi robotami kroczącymi włącznie (Mech Land Assault).

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze