Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dziesięć minut z The Division

Przechadzka po Strefie Mroku.

Przedstawiciele Ubisoftu opublikowali dziś nowy materiał wideo z Tom Clancy's The Division. Zaprezentowano w nim rozgrywkę w tak zwanej Strefie Mroku.

Lokacje tego typu są wyraźnie oddzielone od reszty świata - na przykład wysokim murem. Można jednak wejść do nich bez ekranów ładowania.

Strefy Mroku to jedyne miejsca, w których można walczyć z innymi graczami. Kiedy tylko przekroczymy granicę strefy, możemy zostać zaatakowani. Warto jednak ryzykować, gdyż twórcy zadbali o to, by na odważnych czekał cenny ekwipunek.

Użytkownicy spotkają nie tylko obcych graczy, natkną się także na zwykłych przeciwników reprezentujących różne frakcje. Jedna z grup to Czyściciele, którzy chcą pozbyć się wirusa z Nowego Jorku paląc wszystko, co napotykają na swojej drodze.

Po zdobyciu przedmiotów w Strefie Mroku gracze muszą udać się do punktu ewakuacji i wystrzelić flarę. Następnie należy poczekać 90 sekund na przybycie śmigłowca. W tym czasie mogą zaatakować nas obcy, którzy dostrzegli z daleka sygnał dla helikoptera. Możemy więc stracić łup, jeżeli zostaniemy pokonani.

Oczywiście, atakowanie innych graczy nie jest obowiązkowe.

The Division zadebiutuje 8 marca na PS4, Xbox One i PC.

Masz chwilkę? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze