Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 - zrzuty wojskowe w Lower Dam Ayre

Lokalizacja wszystkich zrzutów w dzielnicy Lower Dam Ayre w Center Loop.

Lower Dam Ayre, wchodząca w skład Center Loop, to jedna z ostatnich dzielnic, które odwiedzisz w Dying Light 2. Prócz kolejnych zadań do wykonania i przeciwników do wyeliminowania, znajdziesz tutaj także dwa zrzuty wojskowe, z których pozyskasz sprzęt wojskowy.


Na tej stronie:


Sprzęt wojskowy #1

Pierwszy zrzut wojskowy znajdziesz w północnej części (1) dzielnicy. Stań na południe od wskazanego budynku.

Na ulicy znajdziesz tunel powietrzny (2). Wejdź na niego, otwórz paralotnię i wyląduj na zielonych platformach (3) na budynku. Im wyżej uda ci się wylecieć, tym krótsza czeka cię wspinaczka.

Wspinaj się po prostu na górę, po kolejnych platformach. Gdy dojdziesz do końca ścieżki, wskocz na i wdrap się po uszkodzonej elewacji (4), obróć kamerę w prawo i przeskocz na kolejną zieloną platformę.

Wdrap się teraz na dach, przebiegnij na północny koniec i wejdź na niewielkie wzniesienie (5). Gdy staniesz na krawędzi, będziesz widział zrzut wojskowy (6) na dachu sąsiedniego budynku. Zeskocz z krawędzi, otwórz paralotnię i poszybuj do skarbu.


Sprzęt wojskowy #2

Drugi zrzut znajdziesz blisko centrum dzielnicy, na dachu kościoła Church of Saint John of God (7). Stań od północno-zachodniej strony budynku.

Podejdź do konstrukcji, a następnie wdrap się po elewacji (8) na górę. Potem odwróć się do tyłu i wskocz na kolumnę (9) na wprost ciebie. Wbiegnij po pochyłej belce na wyższy poziom.

Odbij teraz w prawo, podejdź kilka metrów do przodu i wskocz na kolejną kolumnę (10). Z niej ponownie wbiegnij po pochyłej belce, odwróć się i wskocz na rzeźbę (11).

Z niej wbiegnij na dach (12). Gdy się tam znajdziesz, obróć kamerę w lewo i lekko w dół, a następnie zeskocz na niższą partię dachu (13).

Teraz kieruj się już przed siebie, wdrap się po ścianie z której zwisa spadochron i zbierz przedmioty ze zrzutu wojskowego.

Następnie: Dying Light 2 - zrzuty wojskowe w Newfound Lost Lands

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dying Light 2 - zrzuty wojskowe w Saint Paul Island

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze

More On Dying Light 2 Stay Human

Najnowsze artykuły