Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Drugie testy Street Fighter 5 rozpoczną się 22 października

Jest też trailer dla Laury.

Drugie testy beta bijatyki Street Fighter 5 rozpoczną się 22 października i potrwają do 25 października - ujawnił Capcom.

Karin

Tym razem posiadacze konsol PlayStation 4 i PC będą mogli wspólnie rywalizować, ale beta trafi na komputery osobiste dopiero 24 października, dając zwolennikom komputerów mniej czasu na zabawę.

Drugie testy to Ken, Necalli, Vega i R. Mika w puli postaci. Rashid dołączy 23 października, a Karin dzień później. Ryu, Chun-Li, Cammy, Birdie, Nash i M. Bison z pierwszej bety nie będą dostępni.

Capcom chce sprawdzić działanie rankingowych pojedynków sieciowych oraz listy najlepszych wyników. Pojawi się też opcja wyszukiwania, umożliwiająca podejrzenie aktywności innych graczy oraz ich profilów.

Jest też tryb Fight Money, gdzie odblokujemy przedmioty za wirtualną walutę. Oferta obejmie tytuły do chwalenia się oraz - najpewniej - lokację Kanzuki Estate. Postępów nie przeniesiemy do pełnej wersji.

Beta na PC zarezerwowana jest dla posiadaczy zamówień przedpremierowych. Na PS4 należy zapisać się w PlayStation Store i liczyć na łut szczęścia. Osoby biorące udział w pierwszych testach otrzymają automatyczne zaproszenie.

Tymczasem w sieci pojawił się - nadal nieoficjalnie - trailer kolejnej postaci, czyli ujawnionej przez magazyn Famitsu kobiety imieniem Laura. Warto pośpieszyć się z oglądaniem.

Krótka przerwa? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze