Skip to main content

W poniedziałek zapowiedź Street Fighter 6 - przekonuje dziennikarz

Na tajemniczym wydarzeniu Capcomu.

Niedawno Capcom uruchomił odliczanie do zapowiedzi nowej gry. Nieoficjalne wieści wskazują, że firma zaprezentuje Street Fighter 6.

Przypomnijmy, że tajemnicze wydarzenie organizowane przez japońskiego wydawcę odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 21 lutego, o godzinie 6:00 rano czasu polskiego.

Jeff Grubb z serwisu VentureBeat przekonuje, że we wspomnianym terminie Capcom oficjalnie ujawni Street Fighter 6. Dziennikarz przekazał informację na antenie kolejnego odcinka autorskiego podcastu, o czym pisze GamingBolt.

Tajemnicze odliczanie nadal trwa

Zapowiedź nowej odsłony uznanej serii bijatyk nie byłaby zaskoczeniem. Niepotwierdzone wieści o projekcie pojawiają się regularnie - gra miała podobno ukazać się w ubiegłym roku, ale prace nad tytułem się przeciągnęły. Niektóre przecieki wskazują także, że pozycja zmierza na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One.

Informacje Grubba niejednokrotnie okazywały się prawdziwe. Czy tym razem będzie podobnie, przekonamy się w najbliższy poniedziałek, kiedy Street Fighter 6 powinien zostać zapowiedziany.

Zobacz także