Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

W poniedziałek zapowiedź Street Fighter 6 - przekonuje dziennikarz

Na tajemniczym wydarzeniu Capcomu.

Niedawno Capcom uruchomił odliczanie do zapowiedzi nowej gry. Nieoficjalne wieści wskazują, że firma zaprezentuje Street Fighter 6.

Przypomnijmy, że tajemnicze wydarzenie organizowane przez japońskiego wydawcę odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 21 lutego, o godzinie 6:00 rano czasu polskiego.

Jeff Grubb z serwisu VentureBeat przekonuje, że we wspomnianym terminie Capcom oficjalnie ujawni Street Fighter 6. Dziennikarz przekazał informację na antenie kolejnego odcinka autorskiego podcastu, o czym pisze GamingBolt.

Tajemnicze odliczanie nadal trwa

Zapowiedź nowej odsłony uznanej serii bijatyk nie byłaby zaskoczeniem. Niepotwierdzone wieści o projekcie pojawiają się regularnie - gra miała podobno ukazać się w ubiegłym roku, ale prace nad tytułem się przeciągnęły. Niektóre przecieki wskazują także, że pozycja zmierza na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One.

Informacje Grubba niejednokrotnie okazywały się prawdziwe. Czy tym razem będzie podobnie, przekonamy się w najbliższy poniedziałek, kiedy Street Fighter 6 powinien zostać zapowiedziany.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze