Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Menat nową wojowniczką w Street Fighter 5

Wkroczy do walki 29 sierpnia.

Przedstawiciele studia Capcom ujawnili nową postać, która trafi do bijatyki Street Fighter 5 w ramach drugiego sezonu - to egipska wojowniczka Menat.

Oficjalny zwiastun prezentuje fragmenty rozgrywki i pozwala dostrzec, że kobieta polega w dużej mierze na wykorzystaniu energetycznej kuli, która przemieszcza się po arenie.

Jak wszystkich wojowników, także Menat będzie można zakupić za 100 tys. Fight Money - to wirtualna waluta, którą zarabiamy w trakcie rozgrywki.

Nowa postać jest piątą z sześciu składających się na przepustkę drugiego sezonu. Do tej pory udostępniono już Akumę, Eda, Kolin i Abigaila. Nie wiadomo jeszcze, kto jest ostatnim bohaterem.

Capcom nie ukrywa, że ma w planach kolejny sezon, co oznacza jeszcze jeden zestaw wojowników. Poza tym, nieoficjalne doniesienia sugerują, że twórcy wciąż pracują między innymi nad tradycyjnym trybem Arcade.

Większa część studia skupia się obecnie na produkcji innej bijatyki - Marvel vs. Capcom: Infinite, która debiutuje we wrześniu na PC, PS4 i Xbox One.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Street Fighter V

PS4, PC

Related topics
O autorze
Komentarze