Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Laura całkiem nową postacią w Street Fighter 5

Miłośniczka elektryczności.

Japoński magazyn Famitsu ujawnił kolejną postać dostępną w bijatyce Street Fighter 5 - to Laura.

Laura czy Blanka - kogo wolicie?

Kobietę widać na opublikowanych przez czasopismo screenach (dzięki, EventHubs). Pochodzi najpewniej z Brazylii (akcja toczy się na planszy w tym kraju).

Wygląda na to, że lubuje się w atakach związanych z elektrycznością, podobnie jak Blanka (także rodem z Brazylii). Czyżby Laura (w zielonym stroju) miała zastąpić ulubieńca o zielonej skórze?

Capcom nie potwierdził jeszcze oficjalnie tych doniesień, zapewne dlatego, że dopiero wczoraj ogłoszono powrót Zangiefa do Street Fighter 5, podnosząc liczbę ujawnionych postaci do 13.

Pewną wskazówką jest fakt, że producent Yoshinori Ono wyraził nawet na Twitterze swoje niezadowolenie z sytuacji - wygląda na to, że pokaz postaci planowano na brazylijskie targi dla graczy w przyszłym tygodniu.

Laura jest czternasta, więc - zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami - zostały jeszcze dwie pozycje do obsadzenia.

Pozostali ujawnieni wojownicy to Birdie, Cammy, Chun-Li, Karin, Ken, M. Bison, Charlie Nash, Necalli, R. Mika, Rashid, Ryu, Vega i Zangief. Gra ukaże się na początku przyszłego roku na PC i PlayStation 4.

Masz chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze