Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

PS Plus: wrzesień 2020 - pełna oferta

PUBG i Street Fighter 5.

Sony zaprezentowało listę gier, które we wrześniu bez dodatkowych opłat będą mogli pobrać wszyscy abonenci usługi PS Plus.

Na PS4 trafi między innymi Playerunknown's Battlegrounds, potocznie zwane PUBG. Produkcja spopularyzowała gatunek battle royale - gier, w których setka graczy walczy o przetrwanie na stopniowo pomniejszanym polu bitwy.

PUBG rozpoczęło trend na battle royale

Posiadacze PlayStation 4 z aktywnym abonamentem pobiorą też Street Fighter 5 - wydaną w 2016 roku bijatykę Capcomu. Podobnie jak w poprzednie części, tytuł oferuje kilkanaście zróżnicowanych postaci, którymi toczymy pojedynki przeciwko sztucznej inteligencji lub innym użytkownikom.

Od 1 września do PS Plus trafią:

  • PUBG (PS4)
  • Street Fighter 5 (PS4)

Jednocześnie znikną:

  • Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered (PS4)
  • Fall Guys: Ultimate Knockout (PS4)

Koszt abonamentu PlayStation Plus wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące i 37 zł za miesiąc.

Aktywna subskrypcja PS Plus upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze