Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wrześniowy dodatek do Battlefield Hardline wprowadza nowy tryb

Plus: cztery mapy.

Kolejny dodatek DLC do strzelanki Battlefield Hardline otrzymał tytuł Robbery. Rozszerzenie ukaże się we wrześniu, w pierwszej kolejności dla posiadaczy kont Premium - ogłosiło EA.

Dinozaury w Battlefieldzie? Hmm...

Jak ujawniono na oficjalnej stronie, dodatek obejmuje cztery mapy (The Docks, Break Point, Museum i Precinct 7), tryb rozgrywki Squad Heist dla dwóch pięcioosobowych drużyn i cztery nowe bronie.

Do tego dochodzą dwa gadżety i tyle samo pojazdów, a także nowe kamuflaże oraz malowania na broń i samochody.

Tryb Squad Heist ma przypominać w założeniach popularny Squad Rush z Battlefielda 4. Akcja toczy się w trzech fazach: najpierw złoczyńcy pozyskują wiertło i dostają się do dwóch różnych skarbców, a następnie starają się uciec ze zdobyczą.

W każdym z etapów przestępcy mają tylko 25 „biletów”, oznaczających liczbę możliwych odrodzeń. Jeśli stracą je wszystkie, mecz kończy się porażką.

Masz chwilkę? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze