Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Darmowe DLC do Wiedźmina 3 w tym tygodniu: zadanie i strój Triss

AKTUALIZACJA: Dostępne na PS4.

Aktualizacja (19.06.2015): Jedno z dwóch DLC jest już dostępne także na PlayStation 4.

Misje związane z poszukiwaniami sprzętu Wilka można pobrać za darmo z PlayStation Store. Nie wiadomo jednak, co stało się ze strojem dla Triss - zaktualizujemy wiadomość, gdy tylko pojawi się na sprzęcie Sony.

*

Aktualizacja (17.06.2015): Dwa nowe rozszerzenia są już dostępna na PC i Xbox One. Jeszcze dzisiaj popołudniu zadebiutują najpewniej także na PlayStation 4.

„Wyrusz na pełne wrażeń poszukiwania skarbów i zdobądź zaginiony dawno temu zestaw elitarnego wyposażenia wiedźmińskiej szkoły cechu Wilka!” - czytamy w opisie dodatkowej misji (66 MB - Xbox One, GOG, Steam).

„Lubisz przebieranki? Teraz możesz je uskuteczniać dzięki temu wyjątkowemu nowemu strojowi dla Triss Merigold” - to z kolei informacje na temat drugiego DLC (24 MB - Xbox One, GOG, Steam).

Zobacz w naszym poradniku: Wiedźmin 3 - Rynsztunek szkoły Wilka [mapa]

*

Oryginalna wiadomość (16.06.2015): W natłoku informacji związanych z targami E3 łatwo przegapić, że Wiedźmin 3 wzbogaci się w tym tygodniu o nowy zestaw darmowych DLC.

Rozszerzenia nie zostały jeszcze opublikowane, ale szczególnie jedno z nich zapowiada się całkiem interesująco - to kompletny zestaw ekwipunku szkoły Wilka do znalezienia.

W ramach zadania odszukamy cztery poziomy pancerza oraz dwa miecze wraz z ulepszeniami - srebrny i stalowy. Aby rozpocząć misję, trzeba zakupić mapę od jednego z kupców - u Hattoriego lub u płatnerza na rynku w Novigradzie.

Drugie darmowe DLC w tym tygodniu to jakże szykowny, alternatywny strój dla Triss Merigold. Niestety (lub na szczęście), niezgodnie z kanonem książkowym, wyposażony w głęboki dekolt.

Nie podano jeszcze dokładnej daty premiery, ale darmowe rozszerzenia ukazywały się dotychczas w środę.

Tym samym gracze otrzymają dziesięć z szesnastu zaplanowanych rozszerzeń DLC. Kolejne sześć wydawanych będzie tak jak dotychczas - po dwa tygodniowo.

Bonusy dostają wszyscy posiadacze gry w dowolnej wersji - cyfrowej i pudełkowej. W przypadku odsłony PC konieczne jest zarejestrowanie tytułu - na GOG lub na Steamie.

Warto przypomnieć, że w planach dla Wiedźmina 3 są także dwa płatne, większe rozszerzenia, zapewniające około 30 godzin rozgrywki. Pierwsze - Serca z Kamienia - zadebiutuje w październiku.

Na konsolach darmowe DLC znaleźć można w dedykowanych sklepach: Xbox Store i PlayStation Store.

Och, Triss...

Nudzisz się? Zobacz także:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze