Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Szesnaście darmowych dodatków DLC dla wszystkich posiadaczy Wiedźmina 3

Zestawy pancerzy, zadania i inne.

Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzyma szesnaście darmowych dodatków, które będą udostępniane na wszystkich platformach na przestrzeni dwóch miesięcy po premierze gry. Tytuł debiutuje 24 lutego na PS4, Xbox One i PC.

CD Projekt RED ujawnił zawartość czterech DLC - 25 lutego opublikowany zostanie Temerski Rynsztunek (miecze, zbroja i pancerz dla konia) oraz zestaw fryzur dla Geralta. Tydzień po premierze Wiedźmina 3 gracze otrzymają dodatkową misję, w trakcie której wiedźmin zbada zagadkę związaną ze znikaniem górników. Użytkownicy dostaną także alternatywny wygląd dla Yennefer.

Dodatki otrzymają wszyscy posiadacze gry w dowolnej wersji - cyfrowej i pudełkowej. Zamówienie tytułu przed premierą nie jest wymagane.

„Mniejsze dodatki też potrafią cieszyć. Pamiętamy jeszcze czasy, gdy np. nowa mapa do gry nie oznaczała konieczności sięgania do portfela” - stwierdza w liście do graczy Marcin Iwiński z CD Projekt RED.

„Świat się zmienił, rozumiemy jego biznesowe realia, ale uważamy, że to naprawdę nie musi oznaczać, że np. dodatkowy miecz czy zbroja dla konia muszą być płatne.”

Iwiński zaznacza, że premiera Wiedźmina 3 to „okazja, aby pokazać graczom i branży, że można inaczej”.

„Mamy nadzieję, że te DLC-ki dadzą Wam dodatkową radochę z gry, a zupełnie przy okazji, jeśli ktoś w branży zdecydowałby się postąpić podobnie, to na pewno się nie obrazimy.”

Informacje na temat zawartości pozostałych dodatków oraz instrukcje ich pobrania zostaną udostępnione w przyszłości.

Zobacz na YouTube

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Wiedźmin 3: Dziki Gon

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Komentarze